دکتر کاوه کریمی راد

متخصص پوست ، مو ، زیبایی و لیزر

خدمات ما

لیزر CO2 : جهت برداشتن انواع خالها ، ضایعات پوستی وخالکوبی های کوچک با رنگهای مقاوم به سایر لیزرها و …..

لیزر Fraction : جهت جوانسازی ، کاهش آثارجراحی و اسکار آکنه وسالک و………

I.P.L. : استفاده از یکی از پیشرفته ترین دستگاهها CIPL جهت کاهش موهای زائد صورت و بدن یکی از پرطرفدارترین خدمات ما می باشد (لازم به ذکر است که لیزرموهای زائد ناحیه صورت توسط پزشک و سایر نواحی توسط اپراتور مجرب خانم انجام می شود).

ALEX LASER : لیزر آلکساندرایت با طول موج ۷۵۵نانومتر و با قابلیت بالاترین میزان نفوذ در اپیدرم پوست وجذب بالا توسط ملانین مو ، یکی از بهترین دستگاه ها در درمان موهای زائد می باشد . دستگاه موجود در این مرکز با بکارگیری سیستم اسپری خنک کننده در کنار هندپیس که قبل و بعد از شلیک لیزر موضع تحت درمان را خنک مینماید، امکان خنک سازی پوست درحین پروسه درمان جهت جلوگیری از آسیب ناخواسته پوست و درد رافراهم می سازد . این خصوصیت دستگاه منجر به کاهش تعداد جلسات درمان و کاهش درد در حین پروسه لیزر می شود .

فرکشنال رادیوفرکونسی INFINI : از این سیستم و تکنولوژی پیشرفته آن جهت جوان سازی، سفت نمودن پوست، کاهش اندازه منافذ پوست، اسکارهای ناشی از غرور جوانی و جراحی، کاهش تعریق زیاد زیر بغل و … استفاده می شود.

بلفاروپلاستی ( جراحی افتادگی پلکهای فوقانی) : از علل ایجاد ظاهری سالخورده و غمگین در افراد افتادگی پلکهای فوقانی میباشد که طی یک جراحی سرپائی و بدون نیاز به بیهوشی عمومی قابل درمان می باشد .

تزریق بوتاکس : یکی از کم عارضه ترین روشهای جوانسازی در سراسر جهان با نتایج چشمگیر

تزریق پرکننده ها و حجم دهنده ها : استفاده از مواد پرکننده جهت رفع آثار افزایش سن و یا عوارض ناشی از رژیم های غذائی شدید از علل اولیه استفاده از این مواد می باشداما امروزه استفاده ازاین مواد جهت حجم دهی به لبها و گونه گذاری طرفدارانی پیدا کرده است . جهت نیل به این هدف روشهای متنوعی از قبیل تزریق چربی ، NASHA ، کلسیم هیدروکسی آپاتیت و…..وجود دارد . همچون کلیه خدمات ارائه شده دراین مرکز هدف ما انتخاب موادی با بهترین نتایج وعوارض نزدیک به صفر و دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت می باشد.

به این منظور با انتخاب NASHA با نامهای تجاری Teosyal و Perfectha و کلسیم هیدروکسی آپاتیت با نام تجاری Radiesse نتایج درمانی بی نظیری بدست آورده ایم .

میکرودرم ابرژن : یکی از روشهای پرطرفدار جهت شاداب نگهداشتن پوست ، با مزیت عدم نیازبه استراحت در منزل و محدودیت ها و مراقبتهای ناشی از روشهائی همچون لیزرمی باشد.
کلاه لیزری جهت تقویت رویش موی سر:امروزه استفاده از لیزرهای کم توان به عنوان روش مکمل درمان های مرسوم جهت تحریک رویش مو در مبتلایان به ریزش موی سر به تأئید FDA رسیده است ، روش رایج استفاده از شانه های لیزری می باشد . اخیراٌ جهت سهولت استفاده بیماران و افزایش اثربخشی برخی از لابراتورها اقدام به تولید کلاه های لیزری با امکانات جدیدتری نموده اند که یکی از پیشرفته ترین آنها در اختیار مراجعه کنندگان ما قرار دارد.

مزوتراپی : استفاده از این روش در بسیاری از زمینه ها همچون درمان کمکی در ریزش مو ، جوان سازی و … طرفداران خاص خود را دارد .

جراحی های متنوع : علاوه بر جراحی های پیچیده همچون بلفارپلاستی و بدخیمی های پوست ، جراحی های متنوع دیگری همچون جراحی خال، زوائد پوستی، کیست ها ، لیپوم ، ناخن ، اسکار سالک و … در این مرکز انجام می گیرد .

کرایوتراپی : دراین روش با استفاده از نیتروژن مایع اقدام به درمان برخی از ضایعات پوستی شامل انواع زگیل ، سبورئیک کراتوزها ولکه های قهوه ای پشت دست و … می نمائیم .

الکترولیز : با توجه به نتایج چشمگیر لیزر در درمان موهای زائد امروزه از این روش در درمان موهای زائدسفید که به لیزرمقاومند استفاده می شود.

الکتروکوتر : یکی دیگر از روش های جراحی تخریبی جهت درمان ضایعاتی همچون : خال ها ، زگیل ها ، زوائد پوستی و …

کربوکسی تراپی :یکی از روش های جدید که کاربردهای مختلف از جمله کاهش تیرگی و چروک پلک تحتانی، استریا، جوان سازی پشت دست و .... دارد.

آدرس مطب :
اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، مجتمع ایران زمین ، طبقه دوم


تلفن : 03131315735

همراه : 09134101397